Müşteri Hizmetleri 850 811 8760

LCL servisimiz size dolu bir konteynerden daha az sevkiyat yapma seçeneği sunarak taşıma maliyetlerinde ve lojistik taşıma sürelerinde esneklik sağlar.

Ağımız, birden çok haftalık taşıma ve çıkış seçeneği, konteynerlerin izlenmesi konusunda şeffaflık sunarak size mallarınızı göndermek için daha fazla seçenek sunar. Yalnızca kullandığınız konteyner alanı için ödeme yaptığınız için LCL hizmetimizle zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Bir konteyneri doldurmak için beklemek zorunda kalmazsınız ve boş alan için ödeme yapmazsınız. Bu kargonuzu size daha hızlı ulaştırırken maliyetlerinizi azaltır ve konteyner kullanımını artırır.

Teknoloji sistemimizi kullanarak, dolu konteyner hizmetlerinde uçtan uca takip sunuyoruz ve dünya çapında 500’den fazla limana hizmet veren entegre bir ağ ile yükünüzü dünyanın hemen her noktasından istediğiniz noktasına taşıyabiliyoruz. Konteyner konumu ve içerikleri ve istisnalar gibi her şeyin yönetilmesini ve şeffaflık sunmasını sağlıyoruz. Size gönderinizin tam görünürlüğünü ve kontrolünü sağlamak için sistemimizde izleme imkanı sunuyoruz.

Gönderileriniz için size birinci sınıf hatlar sunmamızı sağlayan tüm taşıyıcılarımızla mükemmel ilişkilerimiz bulunmaktadır. Bu mevcut herhangi bir alana daha hızlı erişim, daha fazla gönderiye erişim, taşıyıcı üzerinde daha fazla güvenilirlik, daha iyi takip elde etmenizi sağlar ve size maliyet ve taşıma süresinin mükemmel bir karışımını sunar. Müşteri İlişkileri Ekibimiz ithalat ve ihracat yüklerinizde uçtan uca en yüksek kalitede hizmet sunmak amacıyla sizinle ilişkiler kurmak için taleplerinizi beklemektedir.

Müşterilerimizin taşımacılık ihtiyaçları için yüksek kaliteli, uygun maliyetli çözümler almalarını sağlayan profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilir veya navlun teklifi isteyebilirsiniz.

Uygun Fiyat

En uygun navlun tekliflerini sunuyor, en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Güvenli Teslimat

Sıfır hasar politikamız sayesinde yükleriniz her zaman güvende!

Hızlı Hizmet

Tüm hizmetlerimizde maksimum hız ve kaliteyi yakalamak için çalışıyoruz.