Müşteri Hizmetleri 850 811 8760

İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilen çözümlerle, teslimat zaman çizelgenize ve herhangi bir zamanda en iyi yönlendirme, fiyatlandırma ve teslimat teklifi hizmetlerini sunarak, hizmetinizi özel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamak için esnekliğe sahibiz.

Küresel ofis ağımız, dünyanın her yerinden ve her yerinden hizmet sunabilmemizi sağlar. Size Hava Kargonuzun tam görünürlüğünü sağlamak ve dünyanın herhangi bir yerinde yerel bir acente tarafından kontrol etmemize izin vermek.

Ekibimizde zengin bir uzman bilgi birikimine sahibiz. Bu deneyim ve bilgi derinliği, mallarınızı baştan sona en verimli şekilde teslim etmek için bize güvenilebileceğini garanti etmektedir. Bu zengin bilgi ve deneyimden yararlanmak, mükemmel iletişim ile birleştiğinde, Hava Taşımacılığı yolculuğunuzun tüm yönleri için tek bir irtibat noktasına sahip olmanızı sağlar.

Kapsamlı lojistik ve katma değerli hizmetler ve çözümler sağlayıcısıyız ve müşterilerimiz, en güncel sistem ve ekipmanların yanı sıra özel olarak tasarlanmış tesislerin avantajlarından yararlanır.

Tam zamanında gerçekleşen sevkiyatın siz değerli müşterilerimizin iş verimliliği ve prestiji açısından önemini bilerek havayolu taşımalarınızı organize ediyoruz. Geniş acente ağımız vasıtasıyla tüm yüklerinizi dünyadaki önemli ticari noktalara hava yolu ile kolaylıkla taşıyoruz.

Ürün, sektör ve kapasitede herhangi bir sıralama olmaksızın, tüm kargolarınızı havaalanından havaalanına ya da kapıdan kapıya, en ekonomik ve rekabetçi fiyatlarla taşıyor, navlunlarımızı sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirliyoruz.

Müşterilerimizin taşımacılık ihtiyaçları için yüksek kaliteli, uygun maliyetli çözümler almalarını sağlayan profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilir veya navlun teklifi isteyebilirsiniz.

Uygun Fiyat

En uygun navlun tekliflerini sunuyor, en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Güvenli Teslimat

Sıfır hasar politikamız sayesinde yükleriniz her zaman güvende!

Hızlı Hizmet

Tüm hizmetlerimizde maksimum hız ve kaliteyi yakalamak için çalışıyoruz.