Müşteri Hizmetleri 850 811 8760

Dünya’nın bir ucundan diğer ucuna kadar
tüm taşımaları organize ediyoruz.


Hakkımızda

Exomoon Lojistik bir LTL / FTL Karayolu taşıma uzmanı lojistik şirketidir.

Teknoloji odaklıyız, kullandığımız yazılım ile birlikte müşterilerimize deneyimlerini kolaylaştırıyor, verileri en hızlı ve erişilebilir şekilde müşterilerimize sunuyoruz.

Yollarda daha güvenli ve çevreye duyarlı olabilmek için, eğitimlerimizi buna göre alıyor ve araç ve ekipmanlarımızı yeniliyor ve sürücülerimizi buna göre bilinçlendiriyoruz.

Yükünüzü ilk sıraya koymak için yeni yollar yaratmak ve her müşteriye mükemmel hizmet verebilmek için ağımızı, kapasitemizi ve teknolojimizi her zaman genişletiyoruz.

İşimiz başarılı olmanıza yardımcı olmaktır. İş ihtiyaçlarınızı anlıyoruz ve yükünüzü kendi yükümüz gibi ele alıyoruz.

Verimliliğimizi LTL ağ teknolojimiz, EDI/API entegrasyonlarımızla müşterilerimize değer sunmak için her zaman bir sonraki harika fikir üzerinde çalışıyoruz.

Mükemmellik için zorlamak, hak ettiğiniz mükemmel hizmeti aldığınızdan emin olmak için müşterilerimizle sürekli iletişim halinde kalıyoruz.


Hizmetlerimiz

Exomoon Lojistik olarak her zamanki hizmetlerimizin yanı sıra; yükünüzün büyük boyutlu veya acil olması fark etmeksizin, ana endüstri sektörlerinde de uzmanlaşmıştır, süreç boyunca baştan sona size destek olabiliriz. Neler sağladığımız hakkında daha iyi bir fikir edinmek için aşağıdaki hizmetlerimize bakın veya gereksinimlerinizi görüşmek üzere bizimle iletişime geçin.


Vizyonumuz & Misyonumuz

En büyük amacımız, mallarınızı güvenli, güvenilir ve zamanında taşımaktır. Dünyanın her yerindeki şirketler için entegre lojistik yönetimi, karayolu taşımacılığı ve deniz/hava taşımacılığı hizmetleriyle ilgilenmekteyiz.

Türkiye’de kurulmuş ve Avrupa’nın birçok ülkesine karayolu taşımacılık yapan Exomoon Lojistik olarak nakliye sürecini daha verimli hale getirmek ve işinizi daha rekabetçi hale getirmek istiyoruz.

Bu nedenle, yerinde operasyon desteği sağlarken, teslimat sürelerini kısaltmak ve tüm süreci basitleştirmek için en son teknikleri kullanıyoruz.

Ekibimiz tedarik zincirini her aşamada optimize etmeye çalışır, gerektiğinde düzene sokar ve uygun olduğunda yenilik yapar, bu da ortaya çıkan zorluklara hızlı ve pratik bir şekilde yanıt vermemizi sağlar.

Müşterilerimizle tam bir işbirliği hedefliyoruz. Tüm müşterilerimizin her gün kendi bölgelerinde kişisel bir aracıyla iletişim halinde olmalarını sağlıyoruz ve ihtiyaçlarınızı uzak bir ofisteki birinden daha içgüdüsel olarak anlayan birileri olarak yanınızda oluyoruz.

Yükleri kendimiz yönetip teslim etmenin yanı sıra, bizi desteklemek için dünya çapında güvenilir ortaklıklardan oluşan ağımızla hizmetlerimizi büyütüyoruz.

Ürünlerimiz, şirket içi hizmetleri, antrepo hizmetlerini, sigorta hizmetlerini ve hammadde nakliyesi, alt düzey yönetimi, depolama ve dağıtım, yük taşımacılığı ve uluslararası grupaj ve sevkiyat dahil olmak üzere nakliye ve lojistiğin tüm yönlerini ve ayrıca yönetimi ve yönetimi içerir.